Westend#104

  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Om van uw vakantie in Frankfurt am Main te genieten, verblijf in Westend#104 Frankfurt am Main appartementen, gelegen op alleen 1 km verwijderd van de Katharinenkirche en op 25 minuten wandelen van de Dom van Frankfurt. Dit appartement is gelegen op 850 meter van Frankfurt Taunusanlage treinstation en op een paar stappen verwijderd van Schubertstrasse busstation.

Het Städel Museum ligt op 2 km verderop, terwijl het Oecumenisch Centrum Christuskirche op wandelafstand van 6 minuten van het appartement is. Westend#104 appartementen zijn ook in de buurt van het Naturmuseum Senckenberg gesitueerd.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Westend#104 Frankfurt am Main
Westend#203
Mobiele prijsaanbieding

Westend#203

4.5
Behoorlijk 9 beoordelingen
0 m van de accommodatie
USD 69 USD 62
per nacht
Westend#404
Mobiele prijsaanbieding

Westend#404

6.2
Aangenaam 5 beoordelingen
0 m van de accommodatie
USD 88 USD 79
per nacht
Westend#106
Mobiele prijsaanbieding

Westend#106

6.8
Aangenaam 109 beoordelingen
0 m van de accommodatie
USD 81 USD 73
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Frankfurt
    16 km

    Treinstations

    Station Frankfurt Centraal
    1,1 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 20:00
    Uitchecken: tot 10:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Westend#104 appartement te vinden?
      Westend#104 appartement is in de Westend wijk gesitueerd, binnen 20 minuten lopen van de Katharinenkirche.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Westend#104 appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Westend#104 appartement zijn onder andere het Städel Museum, de Katharinenkirche, de Dom van Frankfurt.
    • Hoeveel kost het om bij Westend#104 appartement te verblijven?
      De huurprijs van Westend#104 appartement is €36.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Brenman's Deli en Takumi Frankfurt restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Frankfurt
    16 km

    Treinstations

    Station Frankfurt Centraal
    1,1 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Westend#104 Frankfurt am Main

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten